Potreban dipl.ing. Elektrotehnike

Elektrotehničkom fakultetu iz Beograda potreban je diplomirani inženjer elektrotehnike za rad na naučno istraživačkim projektima iz oblasti obnovljivih izvora energije i impulsne plazme.

Radni odnos sa punim radnim vremenom na fakultetu u zvanju istraživač saradnik na fakultetu.

Priložiti kratku biografiju (CV) sa naznačenom prosečnom ocenom sa studija i sa informacijom o upisu postdiplomskih studija. U pogledu uslova važe kriterijumi Ministarstva za nauku i zaštitu životne sredine za stipendiste ministarstva zvanje istraživač stipendista). Tekst konkursa dat je na sajtu Ministarstva http://www.mntr.sr.gov.rs/uploads/articles/nauka_konkurs_mr.pdf

Osim za navedeno radno mesto na fakultetu, mogu se prijaviti i studenti zainteresovani za rad u zvanju istraživača stipendiste u oblastima:

• masinstvo i industrijski softver
  • materijali i hemijske tehnologije i
  • energetske tehnologije

Za mesto istraživača saradnika javiti se u roku od 10 dana od dana objavljivanja obaveštenja profesoru Miodragu Zlatanoviću na email ezlatano@etf.bg.ac.rs. Za detaljnija obaveštenja javiti se profesoru na telefon 064 19 505 33.

Za stipendije je konkurs otvoren do popune.