Nova zaposlenja

Micronas traži dva diplomirana inženjera ili magistra Elektrotehničkog fakulteta za radno mesto "Embedded System Programer“ za programiranje mikrokontrolera za kontrolu consumer uređaja: LCD televizori, DVB-T, DVB-C i DVB-S Set-Top Box-ovi i iDTV sistemi.

Potrebno je poznavanje C programskog jezika, asemblera, elektronike i engleskog jezika (govornog i pisanog).

Razvojni centar se nalazi u Shenzenu, Kina (na pola sata vožnje od Hong Konga) i u njemu već rade 3 inzenjera iz Srbije.

Početna plata je oko 2,000 USD bruto. Ugovor se sklapa na godinu dana, a može se produžavati uz povećanje plate. Porez je oko 10%, a troškovi života su nešto manji nego u Srbiji. Početak radnog odnosa je u Novembru ove godine.

Predviđena su i putovanja u Nemačku na obuku, kao i do Japana, Singapura i po Kini.

Intervjui će biti organizovani od 12.09. do 16.09. u Beogradu.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj kratak CV i kontakt informaciju na: micronaschina@yahoo.com