Smanjen uslov za upis 4. i 5. godine

Studenti mogu upisati četvrtu godinu sa DVA ispita manje od statutarnog uslova. Studentima se dozvoljava i mogućnost da prenesu JEDAN ispit iz druge godine ali u tom slučaju moraju imati dat jedan ispit više iz treće godine.
Studenti koji su ostvarili diplomu prvog stepena visokog obrazovanja na Fakultetu, dozvoljava se i mogućnost da dodatno prenesu JEDAN ispit više iz treće godine ukoliko imaju položene ispite iz četvrte godine.

Studenti mogu upisati petu godinu ukoliko su položili sve ispite iz treće godine. Studentima se dozvoljava mogućnost da prenesu do DVA ispita iz treće godine ali u tom slučaju moraju imati broj položenih ispita iz četvrte godine jednak ili veću od broja prenetih ispita iz treće godine.

Dodatni upis za sve godine studija u školsku 2003/2004. godinu izvršiće se nakon završetka februarskog ispitnog roka po uslovima koji su gore navedeni.
Prof. Dr Branko Kovačević, dekan ETF-a