Презентација Министарства одбране за студенте ЕТФ, МФ и ТМФ

Време26. април 2017. 15:00
ПредавачПредставници Војно-техничког института (ВТИ) из Београда
МестоСала 211, Машински факултет

У среду 26. априла у 13 часова, у сали 211 Машинског факултета представници Војно-техничког института (ВТИ) из Београда, као водеће научно истраживачке институције у домену одбрамбених технологија, ће у својим презентацијама представити делатност ВТИ-а, актуелне истраживачко-развојне задатке, потребе за ангажовањем, како младих инжењера техничке струке, тако и самих техничких факултета на програмима заједничког развоја.

Ове презентације су превасходно намењене студентима сва три степена студија са циљем да укажу на могућности избора потенцијалних тема академских радова, иновационих и развојних пројеката, перспективе запошљавања у ВТИ и предузећима одбрамбене индустрије. Очекивано је и присуство наставника и сарадника са факултета и катедара потенцијално усмерених на војно-техничку проблематику, као и њихови предлози за сарадњу, сходно сопственим могућностима и аспирацијама.