ASEE Internship Program 2024

Компанија ASEE Solutions је једна од највећих ИТ компанија у региону која развија и пласира сопствена софтверска решења у области дигиталног банкарства, енергетике, телекомуникација и јавне управе.

Групација послује у више од 20 земаља на четири континента и броји више од 3.400 запослених.

ASEE Internship Program 2024 - loading

А како смо то осмислили нашу праксу?

Прво смо се окупили и уз смех присетили својих почетничких искустава и одлучили да желимо потпуно другачије- хајде да нашим практикантима обезбедимо заиста незаборавно искуство које ће годинама касније моћи заиста поносно да препричавају!

Не, нећеш седети без додељеног задатка, доносити кафу, устручавати се да поставиш питање...

ASEE Internship Program одржаће се од  8. јула do 2. августа у трајању од четири сата дневно.

Отварамо врата из области развоја софтвера, пројект менаџмента, ИТ супорта, финансија, квалитета и продаје.

У месец дана које ћеш провести код нас, пружамо прилику да нас упознаш, слушаш и учиш од врхунских стручњака, радиш на мини пројекту из помоћ ментора и прикажеш себе баш онаквим какав јеси.

На самом крају представићеш своја решења и идеје, које смо узбуђени да чујемо!

Спремамо и различите забавне активности, а шушка се да ће бити и прилика за запослење 😊

Уколико си студент завшне године основних или мастер студија и интересује те шта се то налази иза наших стаклених врата, како водимо успешне пројекте, куцамо кодове, преговарамо са клијентима и коеј све то интересантне приче, развојене путеве и хобије имамо, пријави се за наш програм праксе и завири у свет ASEE заједнице!

На клик од пријаве 👉 (трају до 10. Јунаhttps://www.linkedin.com/jobs/view/3934380387

• /uploads/attachment/vest/2996/Asee.png