Програм плаћене праксе у Wärtsilä

Обзиром да је наш циљ предводити свет у транзицији ка декарбонизацији и самоодрживости, тражимо иновативне, радознале студенте усмерене на решења, који деле наше амбиције ка декарбонизацији и стварању промена, омогућавајући одржива друштва кроз иновације у технологијама и услугама.

Ценимо људе оријентисане на развој који уживају једнако у самосталним одговорностима, као и у тимском раду ка заједничким циљевима.

Мишљења смо да се најбољи резултати постижу када су сви охрабрени да испоље своје право ја.

Константно смо у потрази за талентима, усресређеним на будућност, који желе да нам се придруже.

Придружи нам се ако си:

• Студент завршне године ЕТФ-а или мастер студија на ЕФТ-у
  • Желиш да имаш јединствено искуство у првој међународној компанији из области информационих технологија на нашем тржишту у области поморске индустрије.
  • Желиш да учиш и примениш сва знања стечена у програмима:
    • Backend: Python, FastAPI
    • Frontend: JS/TS, React
    • Infrastructure: Docker, Kubernetes
    • Microservices architecture
  • Радиш у подстицајном окружењу, уз констано напредовање.

Заузврат, нудимо занимљиве истраживачке изазове уз које ћете битно унапредити ваше знање.

Бићете пуноправни члан тима укључен у све активности у области:

• Теоретска и практична знања у процесу развоја производа и технологијама широке примене.
  • Рада у производној компанији у блиској сарадњи са крајњим корисницима и њиховим пословањем, као и разумевањем њихових потреба и жеља.
  • Пријатељски, приступачан и искусан тим професионалаца ће вас водити и обучавати.
  • Ваш рад ће бити директан допринос у области поморства у декарбонизацији и позитивном утицају на окружење.

Почетак праксе: MAРТ – АПРИЛ 2024.

Твоју биографију и мотивационо писмо нам можеш послати на линк

Програм плаћене праксе траје 6 месеци.

• /uploads/attachment/vest/2913/wartsala.jpg