NAAEV SIM-C (Student Innovative Mobility Challenge) 2023

NAAEV „Student Innovative Mobility Challenge“ подржавају Машински, Саобраћајни и Електротехнички факултет Универзитета у Београду.

Изазов има за циљ да развије идеје/решења која се односе на једну од ових 9 области:
Активна мобилност / Будућа мобилност / Инфраструктура мобилности / Мобилност за све / Одржива градска логистика / Стварање јавног простора / Интермодалност / Мобилност и енергија / Смањење загађења.

6 најбољих предлога биће изабрано у оквиру 2-ог. дана NAAEV VI. E-Mobility FORUM-а који ће се одржати 12.10.2023. Сви одабрани предлози ће бити награђени.

Поред утврђене финансијске награде, победници ће бити подржани од стране NAAEV-a (EIT Urban Mobility - Regional Innovation Scheme Hub Serbia) у процесу креирања стартап-а и тако моћи да учествују у програмима EIT Urban Mobility-ja.

Добитник 1. награде имаће прилику да се придружи NAAEV тиму на “Tomorrow Mobility World Congress“ 2023. у Барселони од 7. до 9. новембра 2023. године.

Ко се може пријавити?
Само тим састављен од најмање 2 а највише 4 студента (или недавно дипломираних).
Регистровани стартапови не испуњавају услове овог изазова.

Финансијска награда
Укупна финансијска награда је 650.000 динара

• 1. награда 250.000 динара
  • 2. награда 150.000 динара
  • 3. награда 100.000 динара
  • 4. три (3) награде od 50.000 динара

Евалуација
Свака апликација која успешно прође проверу подобности и прихватљивости шаље се панелу за евалуацију. Стручни тим евалуатора ће урадити процену квалитета пријаве и онлајн видео снимка.

Временска линија
Отварање позива: 22. Јун 2023.
Рок за пријаву: 22. Август 2023.
Резултат и селекција : 20. Септембар 2023.
Презентација : 12. Октобар 2023. ( други дан Форума)

Више информација:
info@naev.rs