Симулација разговора за посао - Comtrade SIA

Направите први корак у својој каријери уз Comtrade SIA!

На Факултету ће се у понедељак, 23. маја, одржати симулација разговора за посао коју организује компанија Comtrade SIA. Пријаве трају до 20. маја, а уколико сте заинтересовани можете се пријавити путем линка https://forms.gle/ksBoZTp9BqNQpVsT6.

Уз пријаву је потребно приложити и CV који ће бити искоришћен једино за селекцију студената који ће учествовати у разговорима и како би се компанија упознала са кандидатима.

Важно је да напоменемо да је симулација намењена студентима основних и мастер студија свих факултета чије је усмерење ка информационим технологијама и менаџменту. Учесници ће имати прилику да ступе у контакт са једном од највећих технолошких фирми на нашим просторима. Поред тога студенти ће добити савете и сугестије које ће им помоћи да усаврше свој први утисак и CV.

Искористе ову радионицу као одличну одскочну даску за свој даљи професионални развој!

• /uploads/attachment/vest/2553/ETF-Event_1080x1080.jpg