Startuje SMARTUP!

Schneider Electric takmičenje za studente!

Kompanija Schneider Electric organizuje takmičenje za studente Elektrotehničkog fakulteta.

Projektujte elektroinstalacije za objekte budućnosti! Odgovorite na projektni zadatak koristeći softver za projektovanje elektroinstalacija EcoStruxure Power Design.

Prijava je u timu (3 učesnika) ili samostalna (za novi tim) do 12. maja 2021. godine.

Tok takmičenja:

17.05. Saznajte sve o softveru u video predavanjima

20.05. Postavite sva pitanja o softveru Schneder Electric inženjerima na online Q&A sesiji

21.05. Prvi dan takmičenja – u prostorijama Schneider Electric-a sa svojim timom odgovorite na projektni zadatak

22.05. Drugi dan takmičenja - prezentujte svoja rešenja pred stručnom komisijom

Oprobajte svoje znanje i kreativnost, naučite nešto novo i obezbedite sebi i svom timu jednu od nagrada:

• Stručna praksa u kompaniji Schneider Electric Srbija
  • Putovanje u digitalizovanu i smart fabriku u regionu
  • Korisni “gedžeti “

Mogu se prijaviti svi studenti završnih godina osnovnih studija, modul Energetika, kao i studenti master studija Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Prijava na: http://bit.ly/smartup2021

• /uploads/attachment/vest/2369/Schneider_SM_1200x630Artboard_1-1.png