Студентске стипендије у компанији ЕМС

Акционарско друштво Електромрежа Србије расписало је конкурс за стипендирање 10 студената Електротехничког факултета Универзитета у Београду, Електронског факултета Универзитета у Нишу и Факултета техничких наука Универзитета у Новом Саду, са циљем унапређења високошколског образовања у Србији пружањем финансијске и каријерне подршке успешним и талентованим студентима.

Документацију је потребно доставити Сектору за развој људских потенцијала до 26. октобра, на адресу: Електромрежа Србије АД, Кнеза Милоша 11, Београд, или електронски на адресу: hr@ems.rs

Право учешћа на конкурсу имају редовни студенти који у школској 2020/2021 години уписују трећу или четврту годину основних студија, који нису обновили ниједну годину и чија је просечна оцена најмање 8,00.
Студенте очекује месечна стипендија у износу од 20.000 динара у наредних 10 месеци, шанса да примене теоријска знања, упознавање са делатношћу компаније, обављање стручне праксе и могућност запослења након завршених студија.

Детаљнији услови могу се видети у приложеном документу:
Конкурс за стипендирање студената

• /uploads/attachment/vest/2288/akcionarstvo_drustvo-elektromreza_srbije.png