Јавни конкурс за запошљавање у ВТИ

Обавештавамо вас да је Војнотехничком институту као истраживачко-развојној установи при Министарству одбране Републике Србије одобрен јавни конкурс, ради попуне истраживачких формацијских места, за пријем 7 (седам) лица у радни однос на неодређено време. Војнотехнички институт нуди посао у струци инжењерима машинства, електротехнике и технолошко-металуршког факултета, који су спремни да раде у динамичном окружењу развојно-истраживачких тимова у области наоружања и војне опреме, уз еминентне стручњаке из предметних области. Осим усавршавања у струци, Војнотехнички институт пружа јединствену прилику за практичан рад у једној од многобројних лабораторија, од којих већина превазилази само војни значај, јер су јединствене у Републици Србији. Посао инжењера додатно је стимулисан бесплатним школовањем и усавршавањем, како у земљи тако и у иностранству, што истраживачима омогућава континуално праћење најсавременијих трендова развоја наоружања и војне опреме. Сви детаљи конкурса се могу видети на сајту Министарства одбране Републике Србије:

Конкурс је отворен до 02.06.2019. године.