ELSYS - отворен конкурс за зимску праксу

Драги студети/колеге,

ELSYS је компанија која омомгућава младим инжењерима да се први пут сусретну са полупроводничком индустријом и унапреде знање на које усклађено са трендовима у свету у оквиру тима који има велико знање и искуство.

За студенте завршних година таква прилика се указује одмах. Расписан је конкурс за нове чланове нашег тима у виду праксе и сталног запослења у оба наша дизајн центра. Отворено је преко 15 позиција у различитим доменима:

Сви заинтересовани могу се пријавити на следећој адреси www.elsys-eastern.com/career/internships. Почетак праксе је заказан за 18. фебруар или ако се другачије договори са кандидатом. Рок за пријаву је 9. јануар.

Такође, Ваш ангажман у нашој компанији, може бити преточен у тему завршног рада у договору са предметним професором.

• /uploads/attachment/vest/2060/ELSYS.png