msg global solutions: Топ Талент Програм 2016

Да ли желиш да се развијаш и учиш у динамичном, интернационалном окружењу?
Да ли себе видиш у глобалном тиму који ради на пројектима за клијенте широм света?

Прихвати изазов и истражи прилике у компанији msg global solutions кроз тронедељни и тромесечни Топ Талент Програм.

Топ Талент Програм компаније msg global solutions је намењен студентима и дипломцима који желе да се усавршавају и граде своју каријеру кроз учешће у изазовним пројектима, у различитим окружењима и културама. Наш програм окупља младе људе са ИТ образовањем, са фокусом на информационе системе и технологије, рачунарство и софтверско инжењерство.

Можеш изабрати један од понуђених праваца Топ Талент Програма:

• IT Consulting – учествуј у енд-то-енд имплементацији SAP решења и консалтинг пројектима широм света
  • Software Development – унапреди своје девелопмент вештине и учи о развоју Cloud и IoT решења
  • E-commerce Solutions Implementation and Development – развијај се као fronted или backend developer SAP Hybris решења, једног од најпопуларнијих решења за електронску трговину

Шта ти је потребно за почетак?

• Образовање у области информационих технологија, рачунарства, софтверског инжењерства или слично
  • Одлично познавање енглеског језика
  • Изражена проактивност
  • Могућност и воља за путовање ради тренинга или рада на пројекту
  • Способност за стамосталан и тимски рад
  • Самомотивација и флексибилност
  • Јаке комуникационе вештине
  • Способност за позитиван допринос тиму
  • Способност за рад у интернационалном тиму на интернационалним пројектима
  • Способност да будеш креативан, флексибилан и прилагодљив у променљивом пословном окружењу

Шта можеш да очекујеш?

• Брз развој професионалне каријере
  • Развој професионалних и меких вештина
  • Рад у мултикултуралном окружењу и упознавање људи из целог света
  • Уживање у свакодневном раду у мотивишућој атмосфери

Трајање програма:

• Тромесечни Топ Талент Програм, намењен дипломцима и студентима који ће ускоро дипломирати, осмишљен као плаћен ангажман током пуног радног времена.
  • Тронедељни Топ Талент Програм, намењен студентима треће и четврте године студија.

Процес селекције:

За пријаву пошаљи свој CV на msgsee@msg-global.com до 11. децембра 2016.

Биће контактирани само они кандидати који су изабрани за HR интервју.

Након завршетка процеса селекције, програм ће почети у фебруару 2017.

За више информација посети info.msg-global.com/TopTalentProgram.

msg global solutions South East Europe | Омладинских бригада 90г, 11000 Београд, Србија | +381 11 353 35 10