BG Пракса 2014

Са задовољством Вас обавештавамо да су јавна, јавна комунална предузећа у Београду, Градска управа града Београда, градске општине града Београда и Установе културе поново отворила своја врата за студенте завршних година и апсолвенте заинтересоване за обављање двомесечне стручне праксе.

Универзитет у Београду и Град Београд су потписивањем протокола о сарадњи у области организовања и реализовања Универзитетске радне праксе, дефинисали реализовање овог програма једном годишње. У програму Универзитетске радне праксе ове године учествује 16 градских предузећа, 17 унутрашњих организационих јединица Градске управе, 11 градских општина, 14 установа културе, 5 спортских центара и Градско веће града Београда у којима ће укупно 335 студената завршних година имати прилику да обави двомесечну стручну праксу уз подршку ментора почевши од 1. августа 2014. године.

На конкурс који је отворен од 27. јуна до 10. јула 2014. године могу се пријавити сви заинтересовани студенти завршних година тако што ће попунити електронски формулар на сајту Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду (www.razvojkarijere.bg.ac.rs).

Електротехнички факултет ( 21 места за праксу )

ЈП ХИПОДРОМ БЕОГРАД

Позиција: ИТ сарадник- 1 место

ЈКП БЕОГРАДСКИ ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА