PSTech: Тест инжењер – практикант

PSTech је једна од водећих софтверских компанија у Србији, са седиштем у Београду. Ми стално растемо и развијамо се, а наши инжењери раде са најновијим технологијама и живе окружени њима. У нашем раду комбинујемо знање, искуство и личне вештине са врхунском технологијом како бисмо довели до позитивне промене и напретка.

Тражимо практиканте да се прикључе нашем тиму на позицији:

Тест инжењер – практикант

Квалификовани кандидати су студенти завршне године или дипломци техничких факултета. Требало би да имају знање о различитим техникама тестирања као и знање и објектно орјентисаном  програмирању. Практиканти су код нас укључени у рад на изузетно занимљивим и перспективним пројектима, могу да добију прилику за запослење, као и могућност да отпутују у иностранство.

Ми желимо да наши практиканти остану са нама и ево шта им нудимо:

• Искусне чланове тима увек доступне за помоћ и питања
  • Опуштену, али радну атмосферу
  • Клизно радно време и могућност прилагођавања обавезама студената
  • Запослење, развој каријере и додатно усавршавање
  • И још много тога

Али имамо одређене захтеве:

• Познавање техника тестирања
  • Познавање неког OO i/ ili script језика
  • Изражене организацијске вештине
  • Жеља и иницијатива за сталним учењем нових технологија
  • Одлично знање енглеског језика

Следеће компетенце ће се посматрати као предност:

• Искуство у развоју мобилних апликација
  • Искуство у развоју web апликација

Како се пријавити

Програм PSTech плаћене праксе описан је више на нашој интернет страни www.pstech.rs. Пошаљи нам своју биографију на praksa@pstech.rs, напиши на којој позицији би волео/ла да будеш и обавезно наведи пројекте које си радио/ла у току студија или самостално. Често се деси да добијемо велики број пријава и онда нисмо у могућности да лично контактирамо сваког кандидата, већ само оне које изаберемо за разговоре. Међутим, свакако очекујемо да се пријавиш поново неком наредном приликом.