TeleTrader нуди неколико позицја за посао

Драги студенти,

EESTEC дугогодишњи партнер TeleTrader тренутно има отворених неколико позиција за посао, а за сваку наведену позицију траже једну до две особе. О свакој позицији можете детаљније прочитати овде.

Нови запослени имају могућност да отпутују у матичну компанију у Беч на интерну обуку, већина на неколико дана а неки и на период од месец до два. Смештај и превоз у Бечу би наравно били плаћени.

У Београду је отворена и једна позиција за праксу која ће бити плаћена, а ваше CV-јеве можете слати на адресу bgjobs@teletrader.com са назнаком пријава на праксу. Смерови који су потребни су Софтверско инжењерство и Рачунарска техника и информатика.

А ево шта вам из Беча поручују:

New Job Openings at TeleTrader

TeleTrader, a long time partner and supporter of EESTEC, is having several new job openings for excellent software engineers. TeleTrader is developing software products in the area of stock exchanges targeting financial institutions, investors and traders. TeleTrader is looking for high potential software engineers in several product areas, requiring technologies like iOS/iPhone, Android, C++, C# and ASP.NET/MVC. We also look for QA engineers and an intern with strong mathematical skills, ideally having MATLAB experience. If you have finished your studies or will finish in the next 12 months, you can either apply for a full time job, or start with a part time internship and then switch to full-time later.

Here you can find the current job openings and more information about TeleTrader.