Signum Concepts Inc. тражи дипломиране инжењере

Понуда фирме Signum Concepts Inc. дипломираним инжењерима и студентима електротехнике, електронике

Фирми Signum Concepts Inc. је потребно више дипломираних инжењера електротехнике са интересовањем из области дигиталне обраде сигнала у модерним телекомуникацијама. Предност имају инжењери са завршеним смером, одсеком, за електронику. Потребно је бар минимално искуство у:

• пројектовању са FPGA компонентама (VHDL, визуелни алати, интегрисана окружења и слично);
  • пројектовању embedded система;
  • пројектовању система за дигиталну обраду сигнала.

Потребу за инжењерима има огранак фирме који се налази у Београду и сав посао ће се обављати из Београда.

Такође позивамо студенте мастер студија одсека за електронику да мастер радове раде у нашој фирми. Израда рада ће бити стипендирна, а најуспешнији студенти имају шансу да се запосле у фирми. За више информација обратити се наставницима Јелени Поповић или Лазару Сарановцу на катедри за електронику.

Више информација о фирму заинтерсовани кандидати могу видети на www.signumconcepts.com

контакт особа: Слободан Денић

email: slobodan.denic@signumconcepts.com