Посета делегације са Универзитета Калифа из Абу Дабија, Уједињени Арапски Емирати

У периоду од 6. до 8. марта 2024. године наш Факултет и Универзитет посетила је висока делегација са Универзитета Калифа из Абу Дабија, Уједињени Арапски Емирати (енг. Khalifa University, Abu Dhabi, United Arab Emirates). Током посете потписан је оквирни споразум са Универзитетом у Београду који предвиђа интернационалну сарадњу кроз мобилност и размену студента и наставника, као и потенцијална партнерства кроз заједничке научноистраживачке пројекте. На састанку на Факултету посебно су разматрани заједнички научни пројекти из области роботике, електроенергетике и електромагнетике, а за које су гости изразили посебно интересовање.

• /uploads/attachment/vest/2945/slika1.jpg
  • /uploads/attachment/vest/2945/slika2.jpg