Обавештење о предаји кандидатуре за делегате

Обавештавају се потенцијални кандидати за делегате за Студентски парламент Универзитета у Београду, да је рок за предају целокупне документације потребне за подношење кандидатуре петак 03.07.2020. у 12ч.

Документацију је потребно предати председнику конкурсне комисије, Проф. др Томиславу Шекари у канцеларији 25б, у згради факултета.

На основу одлуке конкурсне комисије, избори ће се одржати по правилима дефинисаним по угледу на Правилник о предлагању и правима и обавезама студента продекана Електротехничког факултета у Београду.

Конкурсна комисија ће објавити прелиминарни списак кандидата најкасније до петка 03. јула 2020. године у 13 часова док се (потписане) жалбе на прелиминарни списак могу предати најкасније до 14 часова у просторији 25б.
Конкурсна комисија ће објавити коначан списак кандидата најкасније до петка 3. јула 2020. године у 18 часова.

У прилогу се налази и списак студената који имају право гласа на изборима.
Све примедбе на дати списак упутити до петка, 3. јула у 12 часова на званичну е-пошту: studentprodekan@etf.bg.ac.rs.