Буди део престижног ЦЕРН летњег програма!

Драги студенти,

Са задовољством вас позивамо да се пријавите за тематски летњи програм који организује Европска организација за нуклеарно истраживање (ЦЕРН), а који се ове године одржава у Београду, у просторијама компаније Comtrade!

The 14th Thematic CERN School of Computing
9 – 15. јуна 2024. године, Comtrade кампус, Београд
Tема: Scientific Software for Heterogeneous Architectures

Захваљујући деценијској сарадњи компаније Comtrade и ЦЕРН-а, овај престижни програм се први пут организује у Србији - а домаћин врхунским ЦЕРН-овим предавачима, страним и домаћим студентима биће ИТС  (Information Technology School). Рок за пријаве је 20. март 2024. године, а број места је ограничен.

Нове могућности за студенте из Србије

Пријаве су отворене за студенте завршних година основних, мастер и докторских студија, а информације о условима и начину аплицирања, академском програму, школарини и другим важним ставкама пронађите на страници за пријаве: https://indico.cern.ch/event/1377435/.

Искористите ову сјајну прилику да учите од светских стручњака, упознате колеге сличних интересовања, и унапредите своје знање и каријеру. Видимо се!

• /uploads/attachment/vest/2946/CERN_School_of_Computing.jpeg