Devojke u AI hakaton, u susret potencijalima veštačke intiligencije

Pozovamo vas da se pridružite jedinstvenom regionalnom hakatonu "Women in AI", posebno osmišljen i prilagođen događaj studentkinjama na univerzitetima širom jugoistične Erope, koji obuhvata Srbiju, Hrvatsku, Bugarsku, Tursku, Grčku, Maltu, Kipar i Sloveniju.

Ova jedinstvena prilika je osmišljena sa idejom da se učesnice osnaže u domenu sticanja znanja i sticanju iskustva u domenu veštačke intiligencije (AI), razmenjujući znanja, iskustvo sa kolegnicama iz regiona.

Naša misija je jasna: da inspirišemo devojke da ostvare svoj puni potencijal u tehnologiji i da ih usmerimo ka a AI kao novom pravcu. Sa posvećenim fokusom na AI for Good, učesnice će biti uključene u timski rad sa koleginicama iz regiona razvijajući pilot koji bi mogli da kreiraju neke nove perspektive.

Pozivamo vaš da iskoristite ovu neverovatnu priliku da se povežete sa koleginiciama iz regiona, stičete nova znanja od mentora, dobijete inspiraciju za razoj svoje karijere.

Pridružite nam se i budite deo ovog sjajnog hakatona.

Devojke u veštačkoj inteligenciji

• /uploads/attachment/vest/2938/Picture2.png