Predstavljanje Inovacionog Inkubatora Elektrotehničkog fakulteta

Pozivamo sve zainteresovane studente i istraživače da prisustvuju događaju na Elektrotehničkom fakultetu Univerziteta u Beogradu 01.02.2024. u 14 časova u sali 59 na kome će se održati predstavljanje Inovacionog Inkubatora Elektrotehničkog fakulteta. Inkubator se realizuje u saradnji sa Inovacionim centrom Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu i Naučno-tehnološkim parkom Beograd.

Inovacioni inkubator za cilj ima podizanje nivoa znanja pojedinaca i inovacionih timova kroz radionice i razmenu iskustava koje će omogućavati uspešno ostvarivanje potencijala inovativnih ideja i rešenja kroz startap ekosistem. Inkubator će pružati podršku korisnicima u fazi razvoja startap ideje, kao i kroz razvijanje marketinških strategija, kreiranje biznis plana, veštine predstavljanja svojih rešenja kao i mnogim drugim aktivnostima koje su neophodne za uspešan razvoj inovacija.

• /uploads/attachment/vest/2927/1.2._Primarni_znak_boja.png