ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

У складу са Одлуком о проглашењу ванредног стања Електротехнички факултет Универзитета у Београду обавештава запослене и студенте да су прекинути сви видови наставе који захтевају физичко присуство студената. До даљег се прелази на електронске видове наставе и комуникације са студентима, а наставницима и студентима ће бити послата детаљнија упутства. У складу са препорукама Министарства просвете, науке и технолошког развоја рад служби Факултета ће се организовати у редукованом обиму који обезбеђује обављање неопходних активности и обухвата што мањи број особља због спречавања здравствених ризика. Наглашавамо да су у овом периоду сви обавезни да се придржавају препорука надлежних органа.

Такође, у наредном пероду студентима неће бити омогућено коришћење просторија рачунског центра.